Żywność Funkcjonalna

mv1

Mianem „żywności funkcjonalnej” określa się taki pokarm, który jest (może być) elementem codziennej diety i nadaje się do ogólnego spożycia. Żywnością funkcjonalną nie są zatem żadne tabletki, suplementy odżywcze ani żadne inne środki farmaceutyczne. Musi to być produkt otrzymany ze składników naturalnych i mieć udokumentowany klinicznie pozytywny efekt prozdrowotny.

Żywność funkcjonalna to taka, która wpływa na poprawę jakości życia, ma dobroczynne działanie na nasze zdrowie i samopoczucie, a także obniża ryzyko wystąpienia choroby.

Oryginalna definicja „żywności funkcjonalnej” powstała w Japonii w ramach programu FOSHU. Określała ona ją jako żywność, która w oparciu o udokumentowaną wiedzę, dotyczącą istnienia dowodów zależności pomiędzy żywnością lub jej składnikami a zdrowiem, może mieć korzystny wpływ na stan zdrowia. Żywność może być uznana za funkcjonalną, jeśli naukowo udowodniono jej korzyści zdrowotne ponad efekt żywieniowy oraz posiada ona składniki działające w zakresie poprawy jednej lub więcej funkcji organizmu człowieka, wpływając korzystnie na stan zdrowia i samopoczucie, i/lub na obniżenie ryzyka choroby.

W TROSCE O TWOJE ZDROWIE…. DOSTĘPNE PRODUKTY:

mv2

Stworzony dla osób o aktywnym stylu życiaMonaVie Active™ zawiera brazylijską jagodę açai – jeden z najcenniejszych skarbów natury – oraz 18 innych wspaniałych owoców. Ta antyoksydacyjna mieszanka dostarcza nam naturalnej witaminy C, która ma wpływ na prawidłową produkcję kolagenu, a tym samym prawidłowe funkcje tkanki chrzęstnej i kości. Zacznij ruszać się już dziś z MonaVie Active!

mv3

Wspomaga spełnienie potrzeb żywieniowych Twojego organizmu. MonaVie™ jest pyszną kompozycją, składającą się z brazylijskiej jagody açai – jednego z najcenniejszych skarbów natury – oraz 18 innych niezwykle wartościowych owoców(jabłko, winogrona, gruszka, ananas, żurawina, marakuja, jagoda czarnego bzu, suszona śliwka, kiwi, czarna borówka, jeżyna, jagody goji, wiśnia, granat, liczi, acerola, banan i czarna jagoda). Mieszanka ta dostarcza przeciwutleniaczy, w tym naturalną witaminę C, która pomaga redukować ilość wolnych rodników w organizmie.

mv4

Więcej Składników Odżywczych. Mniej Kalorii. Niezależnie od tego, czy chcesz utrzymać prawidłową masę ciała, czy poprawić swój sposób odżywiania, Koktajl MonaVie RVL™ jest przeznaczony dla Ciebie. Ten zaawansowany program leży u podstaw systemu kontroli wagi, jakim jest zdrowe odżywianie.

MonaVie RVL, skomponowany z różnych makro- i mikro- składników odżywczych oraz fitozwiązków, pomoże Ci kontrolować Twoją wagę w wygodny sposób. Ten pyszny mix koktajlowy jest produktem zastępującym posiłek, zbilansowanym pod względem odżywczym. Służy kontroli masy ciała. Może być stosowany jako element prawidłowej diety osób pragnących zrzucić zbędne kilogramy.

Co to są Składniki Makro-, Mikro- i Fitozwiązki??

· Makroskładniki odżywcze: białka, węglowodany i tłuszcze

· Mikroskładniki odżywcze: witaminy i składniki mineralne

· Fitozwiązki: karotenoidy, antocyjaniny i proantocyjanidyny;

Zastąpienie dwóch posiłków dziennie (w diecie niskoenergetycznej) na koktajle będące zamiennikami posiłku, wspomaga redukcję wagi.

mv5

Najlepsza Mieszanka Owocowa. MonaVie EMV ,to połączenie tego, co najlepsze w nauce i naturze. Ta pyszna, energetyzująca kompozycja zawiera takie owoce, jak: açai, jabłko, winogrona, gruszka i acerola. MonaVie EMV to wartościowy napój, który w 80% składa się z soków owocowych oraz witamin z grupy B i izomaltulozy (Palatinose). Ta unikalna formuła dostarcza stopniowo uwalnianej energii, a do tego smakuje niezwykle orzeźwiająco.

Najważniejsze Korzyści

· Zawiera źródła kofeiny z zielonej herbaty, guarany i yerba mate

· Zmniejsza uczucie zmęczenia i znużenia

· Dostarcza stopniowo uwalnianej energii

· Podwyższa Atencję

· Wzmaga Wytrzymałość

· Stworzony w 80% z soków owocowych, co sprawia, że smakuje wyśmienicie i orzeźwiająco

Ta zaawansowana formuła zawiera izomaltulozę (Palatinose), naturalnie występującą w miodzie, trzcinie cukrowej i burakach cukrowych. Dowiedziono, że izomaltuloza (Palatinose) dostarcza wolno uwalnianej formy energii. Metabolizuje się wolniej niż sacharoza i maltoza, co sprawia, że stały strumień energii utrzymuje się przez dłuższy czas.

mv6

MonaVie Rest jest relaksującym zestawem kopru włoskiego, melisy lekarskiej (przyczyniają się do unormowania snu), rumianku (pomaga się odprężyć), inozytolu oraz 16 owoców. Ten smakowity napój w naturalny sposób sprawia, że czujemy się spokojni i zrelaksowani. Na koniec ciężkiego dnia odpręż się dzięki MonaVie Rest.

KLUCZOWE KORZYŚCI

· Mieszanka tradycyjnych składników, wykorzystywana celu odprężenia i ułatwienia snu

· Naturalne i nieuzależniające składniki

· Orzeźwiający sposób na koniec dnia