Grafik Zajęć

SIŁOWNIA

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
09.30
Short Classes
Pośladki
09.30
10.00
11.00
Short Classes
Brzuch
11.00
11.30
18.30
19.00

Wtorek

Sobota

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
09.30
Short Classes
Pośladki
09.30
10.00
11.00
Short Classes
Brzuch
11.00
11.30

Wtorek

Sobota

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
18.30
19.00

Wtorek

SALA SŁONECZNA

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
08.30
Trampoliny
Lady Cat
08.30
Pilates + Brzuchy
Karolina
08.30
Pump
Marta
08.30
Pilates + Brzuchy
Karolina
08.30
Wake Up
Lady Cat
08.30
08.45
09.00
09.15
09.30
Wysmuklanie
Olimpia
09.30
09.45
10.00

10.15
10.30
10.45
11.30
Joga
Marta
11.30
11.45
12.00
12.15
17.30
HiiT
Lady Cat
17.30
HiiT
Lady Cat
17.30
HiiT
Lady Cat
17.30
17.45
18.00
Tabata
Karolina
18.00
Bye Bye Celulit
Lady Cat
18.00
Wysmuklanie
Magda
18.00
Wysmuklanie
Marta
18.00
18.15
18.30
Pump
Marta
18.30
18.45
19.00
Zumba
Robert
19.00
Zumba
Justyna
19.00
Zumba
Robert
19.00
19.15
19.30
19.45
20.00
Trampoliny
Daga
20.00
Zumba
Robert
20.00
20.15
20.30
Zumba
Justyna
20.30
20.45
21.00
Lady Cat By Night
Karolina
21.00
Lady Cat By Night
Karolina
21.00
21.15
21.30
21.45

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
10.00
10.15
10.30
10.45

Poniedziałek

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
18.00
Bye Bye Celulit
Lady Cat
18.00
18.15
18.30
18.45

Wtorek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
19.30
19.45
20.00
20.15

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
17.30
HiiT
Lady Cat
17.30
HiiT
Lady Cat
17.30
HiiT
Lady Cat
17.30
17.45
18.00
18.15

Poniedziałek

Środa

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
11.30
Joga
Marta
11.30
11.45
12.00
12.15

Sobota

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
10.00
10.15
10.30
10.45

Poniedziałek

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
21.00
Lady Cat By Night
Karolina
21.00
Lady Cat By Night
Karolina
21.00
21.15
21.30
21.45

Poniedziałek

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
08.30
Pump
Marta
08.30
08.45
09.00
09.15
18.30
Pump
Marta
18.30
18.45
19.00
19.15

Środa

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
08.30
Pilates + Brzuchy
Karolina
08.30
Pilates + Brzuchy
Karolina
08.30
08.45
09.00
09.15

Wtorek

  • Pilates + Brzuchy
    08.30 - 09.30

Czwartek

  • Pilates + Brzuchy
    08.30 - 09.30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
18.00
Tabata
Karolina
18.00
18.15
18.30
18.45

Poniedziałek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
08.30
Trampoliny
Lady Cat
08.30
08.45
09.00
09.15
19.00
19.15
19.30
19.45
20.00
Trampoliny
Daga
20.00
20.15
20.30
20.45

Poniedziałek

Środa

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
08.30
Wake Up
Lady Cat
08.30
08.45
09.00
09.15

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
09.30
Wysmuklanie
Olimpia
09.30
09.45
10.00
10.15
18.00
Wysmuklanie
Magda
18.00
Wysmuklanie
Marta
18.00
18.15
18.30
18.45

Środa

Piątek

Sobota

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
20.15
20.30
20.45
21.00

Wtorek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
19.00
Zumba
Robert
19.00
Zumba
Justyna
19.00
Zumba
Robert
19.00
19.15
19.30
19.45
20.00
Zumba
Robert
20.00
20.15
20.30
Zumba
Justyna
20.30
20.45
21.00
21.15

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

SALA KSIĘŻYCOWA

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
09.00
Rowery Indoor
Lady Cat
09.00
+ BRZUCH
09.30
Rowery Indoor
Lady Cat
09.30
10.00
19.00
Rowery Indoor
Daga
19.00
Rowery Indoor
Robert
19.00
Zumbastyczne Rowery
Rowery Indoor
Lady Cat
19.00
Rowery Indoor
Daga
19.00
Rowery Indoor
Robert
19.00
Zumbastyczne Rowery
19.30
20.00
Rowery Indoor
Black Track
20.00
20.30

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
09.00
Rowery Indoor
Lady Cat
09.00
+ BRZUCH
09.30
Rowery Indoor
Lady Cat
09.30
10.00
19.00
Rowery Indoor
Daga
19.00
Rowery Indoor
Robert
19.00
Zumbastyczne Rowery
Rowery Indoor
Lady Cat
19.00
Rowery Indoor
Daga
19.00
Rowery Indoor
Robert
19.00
Zumbastyczne Rowery
19.30
20.00
Rowery Indoor
Black Track
20.00
20.30

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

SALA TĘCZOWA

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
09.30
10.00
10.30
Cofnij Czas
Karolina
10.30
Cofnij Czas
Karolina
10.30
11.00
17.30
BARRE
Asia
17.30
18.00
Cross Gym
Karolina
18.00
18.30
Wysmuklanie
Magda
18.30
Spalanie
Karolina
18.30
Wysmuklanie
Olimpia
18.30
19.00
Deep Work
Marta
19.15
19.30
Joga
Marta
19.30
Pilates
19.30
20.00
20.30
BARRE
Asia
20.45
Pilates
Karolina
20.30
21.00
21.30

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
17.30
BARRE
Asia
17.30
18.00
20.30
BARRE
Asia
20.45
21.00
21.30

Poniedziałek

Wtorek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
19.00
Deep Work
Marta
19.15
19.30
20.00

Wtorek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
10.30
Cofnij Czas
Karolina
10.30
Cofnij Czas
Karolina
10.30
11.00

Wtorek

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
18.00
Cross Gym
Karolina
18.00
18.30

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
19.30
Joga
Marta
19.30
20.00

Poniedziałek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
19.30
Pilates
19.30
20.00
20.30
Pilates
Karolina
20.30
21.00

Środa

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
09.30
10.00

Sobota

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
18.30
Spalanie
Karolina
18.30
19.00

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
18.30
Wysmuklanie
Olimpia
18.30
19.00

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
18.30
Wysmuklanie
Magda
18.30
19.00

Poniedziałek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
19.00
19.30

Piątek